Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lanbooxie

Telefon numarası : +86 15527360208

Naber : +8615527360208

Free call

Geosun İşbirliği, dünyanın önde gelen Atalet tabanlı kılavuz ve Navigasyon sistemi geliştiricilerinden biri olan Aceinna ile işbirliği

April 9, 2021

hakkında en son şirket haberleri Geosun İşbirliği, dünyanın önde gelen Atalet tabanlı kılavuz ve Navigasyon sistemi geliştiricilerinden biri olan Aceinna ile işbirliği

Geosun UAV LiDAR tarama sistemleri IMU sağlayıcısı olarak ACEINNA'yı seçti

ACEİNNAOtonom araçlar ve otomatik makineler için dünyanın önde gelen atalet tabanlı rehberlik ve navigasyon sistemleri geliştiricilerinden biri olan , bugün duyurdu GeosunDrone'lar ve uzaktan kumandalı araçlar (ROV'lar) için LiDAR tabanlı navigasyon sistemlerinin lider geliştiricisi ve üreticisi olan ACEINNA, son derece hassas mobil konumlandırma ve navigasyon için kritik olan Atalet Ölçüm Birimi (IMU) sensörlerini tedarik etmek üzere ACEINNA'yı seçti.

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

Geosun, ACEINNA'nın OpenIMU330BI ve IMU383 IMU'larını, özellikle çeşitli inşaat planlama ve haritalama operasyonlarında kullanılanlar olmak üzere, havadaki drone sistemlerinde gezinmeye ve yönlendirmeye yardımcı olmak için kullanılan çeşitli LiDAR Tarama Sistemlerine entegre ediyor.

“LiDAR tarama sistemleri için Çin'in lider rehberlik sistemleri geliştiricisi Geosun ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” ACEINNA'nın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Dr. Yang Zhao, şunları söyledi: "Yüksek performanslı atalet navigasyon donanımımızı ve algoritmalarımızı çeşitli LiDAR tarama çözümleri hatlarına entegre etmek için onlarla birlikte çalışıyoruz."

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

ACEINNA'nın OpenIMU330BI ve IMU383 IMU'ları son derece güvenilirdir ve saatte 1,3 dereceye kadar doğruluk sağlar.

Bu üçlü yedekli IMU çözümlerinin (hem donanım hem de yazılım) entegrasyonu kolaydır ve haritalama dronları, robot teslimatı, kendi kendini süren arabalar ve taksiler, ADAS sistemleri, elektronik stabilite dahil olmak üzere çok çeşitli otonom araçlar için uygun maliyetli rehberlik ve navigasyon çözümleri sunar. kontrol, şerit takip uygulamaları vb.

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

"ACEINNA marka IMU'ların güvenilir, doğru performansı, LiDAR Tarama sistemlerimizin çok iyi satış yapmasına yardımcı oldu." dedi Geosun'un CEO'su Dr. Hongxing Sun. “Müşterilerimiz arasında son derece popülerler.Ve gelecekte, karşılıklı anlayışımıza ve çıkarlarımıza dayanarak, ACEINNA ile işbirliğimizi daha da güçlendirmeyi planlıyoruz."

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@geosunlidar.com
+8615527360208
lanbooxie
lanboo.xie