Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lanbooxie

Telefon numarası : +86 15527360208

Naber : +8615527360208

Free call

Geosun Navigation, "18. Çin Coğrafi Bilgi Bilim Teorisi ve Yöntemleri Akademik Yıllık Konferansına katılıyor.

May 24, 2023

hakkında en son şirket haberleri Geosun Navigation, "18. Çin Coğrafi Bilgi Bilim Teorisi ve Yöntemleri Akademik Yıllık Konferansına katılıyor.

Geosun Navigation, "18. Çin Coğrafi Bilgi Bilim Teorisi ve Yöntemleri Akademik Yıllık Konferansı"na katılmaya davet edildi.Konferans, 19-21 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında Guilin, Guangxi, Çin'de başarıyla gerçekleştirildi. Çin Coğrafi Bilgi Endüstrisi Derneği Coğrafi Bilgi Bilimi Teorisi ve Yöntemleri Çalışma Komitesi tarafından düzenlendi ve şu anda yerel CBS'deki en büyük akademik sempozyumdur. alan.

Konferans, coğrafi bilgi bilimi teorisi, yöntemleri, teknolojileri, uygulamaları ve sanayileşme tartışmalarına odaklandı.Yerli ve uluslararası ölçme ve coğrafi bilgi endüstrisinden ünlü işletmeleri, üniversiteleri ve araştırma kurumlarını cezbetti.Etkinlik, sektördeki yeni teknolojileri, ürünleri ve trendleri sergiledi.Eşzamanlı sergide, yüksek hassasiyetli lazer tarayıcılar, yerel olarak geliştirilen akıllı ölçüm robotları, dronlar, coğrafi bilgi sistemi yazılımı ve daha fazlası yer aldı ve coğrafi bilgi işletmelerinin yenilikçi canlılığını vurguladı.

hakkında en son şirket haberleri Geosun Navigation, "18. Çin Coğrafi Bilgi Bilim Teorisi ve Yöntemleri Akademik Yıllık Konferansına katılıyor.  0

Konferans sırasında Geosun Navigation, havadan/araca monteli çok platformlu farklı aralıklardaki LiDAR tarama sistemleri ve el tipi LiDAR tarama sistemleri dahil olmak üzere ürünlerini sergiledi.Bu, lazer tarama uygulamalarının çeşitli yönlerini ve geniş potansiyelini gösterdi.Toprak kaynakları, tarım, ormancılık, su koruma, dijital şehirler gibi farklı alanlarda ürünlerinin başarılı uygulama senaryolarını sergileyen şirket, konferans konukları ve katılımcılarının ilgisini çekti.

hakkında en son şirket haberleri Geosun Navigation, "18. Çin Coğrafi Bilgi Bilim Teorisi ve Yöntemleri Akademik Yıllık Konferansına katılıyor.  1

Konferans salonu insanlarla doluydu ve atmosfer canlıydı.Birkaç uzman standı ziyaret etti ve Geosun Navigation'ın BeiDou navigasyon ve konumlandırma uygulamalarının yenilikçiliğindeki keşiflerini ve başarılarını dikkatle dinledi.BeiDou navigasyon ve konumlandırma uygulamalarında lider bir kuruluş olarak Geosun Navigation, endüstri inovasyonuna ayak uydurur, en son alanlarda ve teknolojilerde araştırmayı aktif olarak teşvik eder ve endüstri uygulamalarında entegre yazılım ve donanım çözümlerinin teknik avantajlarını tam olarak gösterir.

hakkında en son şirket haberleri Geosun Navigation, "18. Çin Coğrafi Bilgi Bilim Teorisi ve Yöntemleri Akademik Yıllık Konferansına katılıyor.  2

Haritacılık ve coğrafi bilgi endüstrisinde öncüler ve pragmatistler olarak Geosun Navigation, endüstride ilerlemeyi bir sorumluluk olarak kabul eder ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı amaçlar.Şirket, yeni başarıları ve teknolojileri aktif olarak paylaşır, mükemmel endüstri çözümlerinden öğrenir, ürünleri geliştirir, hizmetleri optimize eder ve yenilik arar.Teknolojimizin, nokta bulutlarıyla üretimi güçlendirerek ve teknolojiyle hayatı optimize ederek daha fazla bölgeye ve sektöre güvenli ve verimli endüstriyel dönüşüm çözümleri ve fırsatları sunabileceğini umuyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@geosunlidar.com
+8615527360208
lanbooxie
lanboo.xie
+86 15527360208