Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lanbooxie

Telefon numarası : +86 15527360208

Naber : +8615527360208

Free call

GEOSUN, "U Choose Hubei" Ekonomi ve Ticaret Fuarı'nda LiDAR Teknolojisini Sergiliyor

March 22, 2024

hakkında en son şirket haberleri GEOSUN, "U Choose Hubei" Ekonomi ve Ticaret Fuarı'nda LiDAR Teknolojisini Sergiliyor

Dün GEOSUN, Hubei hükümeti tarafından titizlikle düzenlenen "U Choose Hubei" Ekonomi ve Ticaret Fuarı'na katılma fırsatını yakaladı.Bu etkinlik, yenilikçi teknolojilerin sergilenmesi ve uluslararası işbirliklerinin geliştirilmesi için önemli bir platform görevi gördü.Seçkin katılımcılar arasında GEOSUN, LiDAR teknolojisinin ilkelerini ve uygulamalarını Güney Afrika'nın saygın Çin Büyükelçisi Siyabonga C. Cwele ve Ekonomi Müşaviri Gary James Smith'e sunma onuruna sahip oldu.

hakkında en son şirket haberleri GEOSUN, "U Choose Hubei" Ekonomi ve Ticaret Fuarı'nda LiDAR Teknolojisini Sergiliyor  0

Hassas 3 boyutlu haritalar oluşturmak için lazer darbelerini kullanan LiDAR teknolojisi, otonom araçlardan şehir planlamasına kadar geniş kapsamlı uygulamalara sahiptir.Etkinlik sırasında GEOSUN uzmanları, LiDAR'ın temellerini ve çeşitli kullanım alanlarını anlatarak, çeşitli endüstrilerdeki önemini vurguladı.

hakkında en son şirket haberleri GEOSUN, "U Choose Hubei" Ekonomi ve Ticaret Fuarı'nda LiDAR Teknolojisini Sergiliyor  1

LiDAR teknolojisinin küresel anlamda yeniliği nasıl teşvik edebileceğini tartıştığımız Büyükelçi Cwele ile olan etkileşimimiz aydınlatıcıydı.Büyükelçi, LiDAR'ın kentsel gelişim, altyapı planlaması ve çevre koruma potansiyeline büyük ilgi gösterdi.

 

GEOSUN'un "U Choose Hubei" etkinliğine katılımı, teknolojiye ve uluslararası işbirliğine olan bağlılığımızı vurgulamaktadır.Olumlu değişim için LiDAR'dan yararlanacak gelecekteki fırsatlar konusunda heyecan duyuyoruz.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@geosunlidar.com
+8615527360208
lanbooxie
lanboo.xie
+86 15527360208